Nuotraukos

Vilniaus maratonas 2016

Vilniaus maratonas 2016 — didžiausias pavasario bėgimas Lietuvoje.Bėgimo šventė, kuri suvienija visus aktyvaus gyvenimo propaguotojus.

Pusės maratono bėgimas (21,098 kilometrų)  įvyko Lietuvos sostinėje jau penktą kartą. Startavo beveik 10 tūkstančių žmonių.

Trasa buvo nutiesta Vilniaus senamiesčio gatvėse penktą kartą. Pirmą kartą renginys įvyko 2012 metais. Organizatoriumi tapo vienas iš komercinių Lietuvos bankų. Bėgimui buvo suteiktas tarptautinio sporto renginio statusas.

Dauguma dalyvių, beveik 10 tūkstančių žmonių, Vilniaus gyventojai ir svečiai — ilgo nuotolio bėgimo mėgėjai ir profesionalai s. Kiekvienas iš jų galėjo išbandyti savo jėgas trijose distancijose — 5, 10 ir 21.098 kilometrų.

Simbolinį medalį gaudavo kiekvienas, kuris įveikė bent vieną iš distancijų. Medalį įteikdavo savanoriai už finišo linijos. 10 kilometrų bėgime tarp profesionalų  nugalėtoju tapo Lietuvis Darius Sadiackas. Svečias iš Baltarusijos Igoris Teterjukovas  greičiausiai įveikė pusės maratono bėgimą.

© Sputnik / Александр ЛиповецKaferdros aikštėje Vilniuje, marotono startas.
Кафедральная площадь, старт марафона We run Vilnius. - Sputnik Lietuva
1/11
Kaferdros aikštėje Vilniuje, marotono startas.
© Sputnik / Александр ЛиповецEismas Vilniaus senamiesčio gatvėse buvo uždarytas marotono metu.
Улицы Вильнюса перекрыты во время марафона We run Vilnius - Sputnik Lietuva
2/11
Eismas Vilniaus senamiesčio gatvėse buvo uždarytas marotono metu.
© Sputnik / Александр ЛиповецMarotono ruožas Sereikiškių parke.
Участок трассы в Вильнюсе марафона We run Vilnius - Sputnik Lietuva
3/11
Marotono ruožas Sereikiškių parke.
© Sputnik / Александр ЛиповецSavanoriai siūlė maratonininkams vandenį.
Волонтеры раздают воду во время марафона We run Vilnius - Sputnik Lietuva
4/11
Savanoriai siūlė maratonininkams vandenį.
© Sputnik / Александр ЛиповецRuožas, kuriame dalino vandenį.
Пластмассовые стаканчики на улицах Вильнюса после марафона We run Vilnius - Sputnik Lietuva
5/11
Ruožas, kuriame dalino vandenį.
© Sputnik / Александр ЛиповецŠeimos nariai lydėjo maratonininkus ir palikė juos.
Волонтеры поддерживают бегунов во время марафона We run Vilnius - Sputnik Lietuva
6/11
Šeimos nariai lydėjo maratonininkus ir palikė juos.
© Sputnik / Александр ЛиповецBėgimo dalyviai įveikia paskutinius distancijos metrus.