Lietuvos tinklininkės nesugebėjo įveikti Europos čempionių — vokiečių

© Фото: pixabay.comПляжный волейбол
Пляжный волейбол - Sputnik Lietuva
Lietuvos paplūdimio tinklininkės nesugebėjo Europos čempionate Šveicarijoje pasipriešinti čempionių titulą ginančioms vokietėms.

VILNIUS, bir 1 — Sputnik. Trečiadienį Šveicarijoje prasidėjo Europos paplūdimio tinklinio čempionatas, kuriame tarp 32-jų pajėgiausių Senojo žemyno moterų porų yra lietuvės Ieva Dumbauskaitė bei Monika Povilaitytė.

startas lietuvėms buvo nesėkmingas – jos pirmąsias keturių porų A grupės rungtynes po 27 minučių kovos 0-2 (13:21, 13:21) pralaimėjo pirmąjį reitingą turinčioms bei čempionių titulą ginančioms vokietėms Laurai Ludwig ir Kirai Walkenhorst.

Trečiadienio vakarą Lietuvos paplūdimio tinklininkės antrojo turo mačą žais su pora iš Čekijos Marketa Slukova ir Barbora Hermannova, kuri pirmajame ture po 35 minučių kovos 2-0 (21:14, 25:23) įveikė graikes Vasiliki Arvaniti ir Panagiota Karagkouni.

Vokiečių pora Laura Ludwig ir Kira Walkenhorst 2013 metais Europos čempionate pelnė bronzos apdovanojimus. O praitais metais tapo čempionėmis.

Ketvirtadienį lietuvės susitiks su graikėmis Vasiliki Arvaniti ir Panagiota Karagkouni.

Europos čempionate žaidžia 32 poros, suskirstytos į aštuonias grupes. Į atkrintamąsias varžybas pateks tris pirmąsias vietas grupėse užėmusios komandos. Turnyro prizų fondą sudaro 100 tūkstančių eurų.