Istorinis albanų įvartis, Prancūzija ir Šveicarija — aštuntfinalyje

© Sputnik / Григорий Сысоев / Pereiti į medijų bankąФутбол. Чемпионат Европы - 2016. Матч Швейцария - Франции
Футбол. Чемпионат Европы - 2016. Матч Швейцария - Франции - Sputnik Lietuva
Sekmadienį, birželio 19 dieną Europos futbolo čempionate įvyko dvi rungtynės tarp A grupės rinktinių. Šveicarija ir Prancūzija sužaidė lygiosiomis, Albanija nugalėjo 1:0 Rumuniją.

VILNIUS, bir 20 Sputnik. Sekmadienį, birželio 19 dieną, EURO 2016 kovėsi A grupės rinktinės.

Šveicarija – Prancūzija

Be įvarčių sužaidę prancūzai ir šveicarai užtikrino sau kelialapius į Euro 2016 aštuntfinalį.

Taip bagėsi visos grupės varžbos. Čempionato šeimininkės Prancūzijos rinktinė Lilio stadione be įvarčių išsiskyrė su Šveicarijos komanda.

Prancūzija jau prieš rungtynes buvo užsitikrinusi kelialapį į kitą etapą. Šveicarija turėjo nepralaimėti, kad liktų antra, ir tai padarė.

Pirmajame kėlinyje šveicarų gynybą į šipulius draskė saugas Paulis Pogba. Prancūzas surengė ne vieną labai pavojingą reidą.

Per pertrauką apie albanų pranašumą prieš Rumuniją sužinoję futbolininkai antrajame kėlinyje jau žaidė ramiau.

Mačui einant į pabaigą nė viena komanda per daug nesistengė spausti varžovų ir nuolat kurti atakas.

Rumunija — Albanija

Mačas pasibaigė čempionato debiutantės – Albanijos pergale. Ši Albanijos rinktinės pergalė reiškia, kad komanda grupėje su 3 taškais užima trečiąją vietą ir išsaugo teorines galimybes iškopti į aštuntfinalį. Tuo metu Rumunija jau tikrai keliaus namo.

Nors po Šveicarijos ir Prancūzijos lygiųjų tapo aišku, kad ir Albanijai teks palikti čempionatą.

Vienintelis rungtynių įvartis krito baigiantis pirmajam kėliniui, kuomet Armando Sadiku po rumunų klaidos galva nukreipė kamuolį į Cipriano Tatasuranu saugomus vartus.

Albanai švenčia istorinį rinktinės įvartį.

Sadiku įmuštas įvartis – pirmas Albanijos rinktinei per visą Europos čempionatų istoriją.