Rūtos ašaros: Meilutytė finišavo septinta

© Фото: Lietuvos tautinis olimpinis komitetasРута Мейлутите во время соревнований Олимпиады в Рио в 2016 году
Рута Мейлутите во время соревнований Олимпиады в Рио в 2016 году - Sputnik Lietuva
Olimpiados 100 metrų krūtine rungties finale Londono olimpinė čempionė Rūta Meilutytė finišavo septinta

VILNIUS, rugp 9 — Sputnik. Pajėgiausiai Lietuvos plaukikei Rūtai Meilutytei Rio de Žaneiro vasaros olimpiadoje nepavyko apginti prieš ketverius metus Londone iškovoto čempionės titulo 100 metrų krūtine nuotolyje, praneša BNS.

Vėlų vakarą, apie 23:00 Rio de Žaneiro laiku finale startavo Rūta Meilutytė. 100 metrų distanciją krūtine plaukikė įveikė per 1 minutę 7,32 sekundes ir finišavo septinta.

"Nežinau. Distancija yra labai trumpa. Galvoje daug nesisuka, tik kaip greičiau paliesti sienelę. Tiesiog per daug gal leidau emocijoms užimti kūną. Jau prieš išeidama nesijaučiau geriausiai", — po varžybų komentavo olimpietė.

Čempionės aukso medalis atiteko olimpinį rekordą pagerinusiai amerikietei Lilly King (1:04,93), sidabrą pelnė rusė Julija Jefimova (1:05,50), o bronza džiaugėsi dar viena JAV plaukikė Katie Meili (1:05,69).

Nors kova dėl aukso Meilutytei pasibaigė ašaromis, tačiau plaukikės palaikymo komanda kaip visada buvo nepriekaištinga.

Prieš rungtynes Meilutytė pasidalino nuotrauka, kurioje dar kartą patvirtino savo siekimą kovoti už Lietuvos pergalę.

Nepaisant rezultato, komentaruose plaukikės gerbėjai reiškė pasididživimą.

"Ruta su medaliu ar be esi Lietuvos pasididziavimas:)Todel plauk taip kaip gali,o tauta tave palaikys visada", — paraše Facebook viena iš gerbėjų. (kalba netaisyta)

Antanas Guoga irgi išreiškė palaikymą Meilutytei.

Nors Meilutytė ir nesugebėjo dar kartą iškovoti auksą, tačiau lietuviai didžiuojasi ja ir laukia naujų laimėjimų.