Skaudus pralaimėjimas: ispanai mūsų krepšininkams nepaliko jokių vilčių

© Фото: LTeamЛитовские баскетболисты на Олимпийских играх в Рио
Литовские баскетболисты на Олимпийских играх в Рио - Sputnik Lietuva
Ispanijos rinktinė nutraukė trijų iš eilės Lietuvos krepšininkų pergalių seriją. Rungtynės baigėsi net 50 taškų skirtumu.

VILNIUS, rugp 14 — Sputnik. Pirmąją nesėkmę Olimpiados vyrų krepšinio turnyre patyrė lietuviai, jie rezultatu 109:59 nusileido Europos čempionams — ispanams.

Šešių ekipų B grupės lyderė Lietuvos rinktinė rezultatu 59:109 (11:26, 18:22, 16:36, 14:25) pralaimėjo antrą pergalę iškovojusiems ir į ketvirtą vietą pakilusiems Ispanijos krepšininkams.

Литовский тяжелоатлет Ауримас Диджбалис на Олимпийских играх в Рио - Sputnik Lietuva
Turime pirmąjį medalį sunkiosios atletikos istorijoje

Ispanai lyderio pizicijos nepaleido visų keturių kėlinių metu. Taiklūs priešininkų lyderių Pau Gasolio ir Rudžio Fernandezo tritaškiai vis didino persvarą ir pasibaigus trečiam kėliniui ispanai nuo lietuvių atsiskyrė 39 taškais.

Į priešininkų krepšį 17 taškų įmetė Mindaugas Kuzminskas, 16 — Mantas Kalnietis, 6 — Vaidas Kariniauskas, po 5 — Adas Juškevičius ir Domantas Sabonis, 4 — Jonas Mačiulis, po 2 — Antanas Kavaliauskas, Paulius Jankūnas ir Marius Grigonis, o Renaldas Seibutis, Robertas Javtokas ir Jonas Valančiūnas (10 atkovotų kamuolių) taškų nepelnė.

Pirmosiose šios grupės ketvirtojo turo rungtynėse Argentinos rinktinė po dviejų pratęsimų 111:107 įveikė Brazilijos komandą, o turą užbaigs dvikova tarp Kroatijos ir Nigerijos ekipų.

Į žaidynių ketvirtfinalį pateks keturios geriausios kiekvienos grupės komandos.

Pirmosiose šešių ekipų B grupės rungtynėse lietuviai rezultatu 82:76 įveikė žaidynių šeimininkę Brazilijos komandą.

Antrają pergalę Olimpiados vyrų krepšinio turnyre Lietuvos rinktinė iškovojo prieš Nigerijos komandą.

Trečiose Olimpinio turnyro B grupės rungtynėse šalies krepšininkai rezultatu 81:73 įveikė patyrusią Argentinos komandą.

Paskutines B grupės rungtynes lietuviai žais naktį iš pirmadienio antradienį 4:30 Lietuvos laiku su Kroatijos rinktine.