Simona varo toliau: Krupeckaitė gavo kelialapį į aštuntfinalį

© Фото: Lietuvos tautinis olimpinis komitetasВелосипедистка Симона Крупецкайте из Литвы во время Олимпийских игр в Рио
Велосипедистка Симона Крупецкайте из Литвы во время Олимпийских игр в Рио - Sputnik Lietuva
Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių dviračių treko sprinto rungties varžybas galingai pradėjo Simona Krupeckaitė. Dviratininkė pateko į olimpiados sprinto rungties aštuntfinalį.

VILNIUS, rugp 15 — Sputnik. Ketvirtosiose vasaros olimpinėse žaidynėse dalyvaujanti dviratininkė Simona Krupeckaitė sėkmingai Rio de Žaneiro treke sekmadienį įveikė moterų sprinto rungties šešioliktfinalio etapą bei tęs kovą dėl medalių aštuntfinalyje, praneša Lietuvos tautinis olimpinis komitetas.

Соревнования по велоспорту в Минск-Арене - Sputnik Lietuva
Simona Rio: galima tikėtis rekordų

Atrankos etape, kuriame sportininkės varžėsi atskiro starto iš eigos 200 metrų lenktynėse, lietuvė užėmė 10-ąją vietą tarp 27 dviratininkių ir nesunkiai pateko tarp 18-os šešioliktfinalio dalyvių.

Tiesa, sužinojusi, su kuo teks kovoti pirmame atkrintamųjų varžybų etape, Krupeckaitė neapsidžiaugė — devinta atrankoje finišavo 2012 metų sprinto olimpinė čempionė, šios rungties favoritė Rio de Žaneire australė 32 metų Anna Meares.

Bet šešioliktfinalyje Lietuvos dviratininkė pranoko vieną labiausiai tituluotų pastarojo meto trekininkių ir iškart užsitikrino bilietą į aštuntfinalį. O šešių olimpinių medalių savininkės, Australijos delegacijos vėliavnešės Rio de Žaneiro žaidynių atidaryme Meares laukė paguodos važiavimai. Krupeckaitė 200 metrų įveikė per 11,308 sekundės, aplenkusi australę Anną Meares (+0,408 sekundžių).

Čia žiūrėkite Olimpinių žaidynių kalendorių>>

Devynis suporuotus važiavimus pralaimėjusios dviratininkės dėl trijų likusių kelialapių į aštuntfinalį kovos trijuose šešioliktfinalio paguodos važiavimuose.

Šeštadienį Krupeckaitė olimpiados treke vykusiose moterų keirino rungties varžybose tenkinosi dvyliktąja pozicija.