"Sūduva" pirmą kartą laimėjo Lietuvos futbolo čempionatą

© Photo : facebook / FK SūduvaФутбольный матч, играет "Судува"
Футбольный матч, играет Судува - Sputnik Lietuva
Futbolo komanda iš Marijampolės laimėjo prieš dabartinį Lietuvos čempioną FK "Žalgiris" rezultatu 3:0

VILNIUS, lapkričio 20 — Sputnik. Sekmadienį baigėsi Lietuvos futbolo čempionatas. Dėl titulo susirungė Marijampolės "Sūduva" ir Vilniaus "Žalgiris".

Prieš paskutinio turo rungtynes "Sūduva" lenkė dabartinį čempioną "Žalgirį" vienu tašku. Rungtynės vyko Mariampolės stadione, ir lauko šeimininkai nutarė ilgam neatidėlioti, įmūšę dar pirmajame kėlinyje tris kamuolius. Įvarčiai Semir Kerlos, Karolio Laukžemio ir Andro Švrljugo sąskaitose.

Visos sostinės klubo pastangos po pertraukos užsikabinti už žaidimo prie nieko neprivedė. Po ketverių metų dominavimo Lietuvos futbole "Žalgiris" galiausiai buvo priverstas atsisakyti čempiono vardo — 3:0 "Sūduvos" naudai.

© Photo : facebook / FK SūduvaKlubo "Sūduva" futbolo žaidėjai
Футболисты клуба Судува - Sputnik Lietuva
Klubo "Sūduva" futbolo žaidėjai

2017 metų sezono bronzos medaliai atitko "Trakų" futbolininkams, kurie, palyginti su praėjusiais metais, žengė žingsnį atgal.