Rūta Meilutytė iškovojo Europos čempionato aukso medalį

© Photo : Rūta MeilutytėRūta Meilutytė
Rūta Meilutytė - Sputnik Lietuva
Lietuvos sportininkė Rūta Meilutytė iškovojo antrąjį aukso medalį Kopenhagoje vykstančiame Europos plaukimo čempionate

VILNIUS, gruodžio 17 – Sputnik. Lietuvė Rūta Meilutytė moterų 100 plaukimo krūtine Europos plaukimo čempionate trumpajame (25 metrų) baseine finišavo pirma.

Lietuvos sportininkė aplenkė visas septynias varžoves, jos laikas — 1 minutė 3,79 sekundės.

Sportininkę jau pasveikino Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė.

"Pasak šalies vadovės, ši nauja pergalė visai Lietuvai kelia pasididžiavimą plaukikės sportiniu meistriškumu, charakterio tvirtumu ir tikros kovotojos, įveikiančios didžiausius uždavinius, dvasia", — rašoma pranešime spaudai.

Antrąją vietą užėmė šios rungties Europos čempionės titulą praradusi suomė Jenn Laukkanen (1 minutė 4,25 sekundės), trečiąją – ispanė Jessica Vall Montero (1 minutė 4,80 sekundžių).

Tai yra antrasis Meilutytės medalis šiose Europos pirmenybėse. Gruodžio 13 dieną sportininnkė triumfavo 50 metrų plaukimo krūtine rungtyje.