Nuotraukos

Šlapia uodega: pirmąkart Lietuvoje vyko šunų šuolių į vandenį turnyras

Vilniuje vykusios varžybos sutraukė beveik pusšimtį entuziastų, o kova dėl laimėtojo vardo buvo itin įtempta

Savaitgalį Vilniuje vyko neeilinis renginys – pirmasis šunų šuolių į vandenį turnyras Lietuvoje "Šlapia Uodega". Išsamiau apie renginį – Sputnik Lietuva nuotraukų galerijoje.

© Photo : Facebook/Tautvydas StukasTurnyrą organizavo augintinių ekspertai "Pet24".
Šunų šuolių į vandenį turnyras Šlapia uodega - Sputnik Lietuva
1/20
Turnyrą organizavo augintinių ekspertai "Pet24".
© Photo : Facebook/Tautvydas StukasVaržybos vyko Viniuje prie prekybos ir laisvalaikio centro "Ogmios miestas".
2/20
Varžybos vyko Viniuje prie prekybos ir laisvalaikio centro "Ogmios miestas".
© Photo : Facebook/Tautvydas StukasVaržyboms teisėjavo kinologė Eglė Tamulytė-Nenortienė, Lietuvai medalius skinanti įvairiuose kinologų čempionatuose visame pasaulyje.
3/20
© Photo : Facebook/Tautvydas StukasŠunų šuoliams į vandenį buvo paruoštas baseinas, į kurį šokdami šunys stengėsi įveikti kuo tolesnį atstumą.
4/20
© Photo : Facebook/Tautvydas StukasVaržybų metu keturkojai buvo skirstomi į dvi kategorijas – mažų ir vidutinių bei didelių.
5/20
© Photo : Facebook/Tautvydas StukasKad paskatintų šunis, jų savininkai mesdavo į baseiną žaislus ar daiktus, kurie neskęsta.
6/20
© Photo : Facebook/Tautvydas StukasVandenyje buvo fiksuojama vieta, kai šuo vandenį paliečia krūtine.
7/20
Vandenyje buvo fiksuojama vieta, kai šuo vandenį paliečia krūtine.
© Photo : Facebook/Tautvydas StukasVaržybose galėjo dalyvauti šunys nuo šešių mėnesių amžiaus.
8/20
Varžybose galėjo dalyvauti šunys nuo šešių mėnesių amžiaus.
© Photo : Facebook/Tautvydas StukasVisi turnyro dalyviai turėjo atlikti po du šuolius. Vienam šuoliui atlikti buvo duodama viena minutė.
9/20
© Photo : Facebook/Tautvydas StukasKai visi dalyviai atliko po du šuolius, iš abiejų grupių buvo išrinkti po penkis geriausius rezultatus parodę dalyviai, jie turėjo galimybę atlikti trečią šuolį.
10/20
© Photo : Facebook/Tautvydas StukasNugalėtoju tapo geriausią rezultatą parodęs šuo per visus tris bandymus. Nugalėtojai buvo renkami iš abiejų grupių.
11/20
© Photo : Facebook/Tautvydas StukasMažų ir vidutinių šunų kategorijoje pergalę išplėšė Laurynas Rečaitis su Leila, nušokusia net 2,75 m. Antrą vietą užėmė Sigita Rudienė su Fausta, nušokusia 2,25 m. Trečioji vieta atiteko Tadui Gauriličikui su Keksu, nušokusius 2 m.
12/20
© Photo : Facebook/Tautvydas StukasDidelių šunų kategorijoje laimėjo Bogdan Karpovič su Inviu, kuris į tolį nušoko net 5,5 m. Antrąją vietą užėmė Egidijus Nenortas su Ardu, nušokusiu 5 m, o tretieji liko Dovilė Jakučionė su Igi, įveikusia 3,75 m.
13/20
© Photo : Facebook/Tautvydas StukasTurnyro dalyvis ruošiasi startui.
14/20
Turnyro dalyvis ruošiasi startui.
© Photo : Facebook/Tautvydas StukasRenginys sulaukė itin didelio žmonių susidomėjimo.
15/20
Renginys sulaukė itin didelio žmonių susidomėjimo.
© Photo : Facebook/Tautvydas StukasPasak organizatorių, turnyro metu dalyvauti norėjo net neužsiregistravę ir tik atvykę pažiūrėti žmonės.
16/20
© Photo : Facebook/Tautvydas StukasDalyviai buvo apdovanoti puikiais prizais.
17/20
Dalyviai buvo apdovanoti puikiais prizais.
© Photo : Facebook/Tautvydas StukasTurnyro organizatoriai tikisi, kad nauja atrakcija šunims bei jų augintojams Lietuvoje taps kasmetinėmis varžybomis.
18/20
© Photo : Facebook/Tautvydas StukasTokios varžybos visame pasaulyje sutraukia ne tik itin daug dalyvių, bet ir žiūrovų.
19/20
© Photo : Facebook/Tautvydas StukasŠi sporto šaka yra itin populiari kitose pasaulio šalyse, tokiose kaip Jungtinės Amerikos valstijos, Australija, Austrija, Vokietija.