Pora iš Lietuvos užėmė šeštąją vietą Bergame vykusiose varžybose

Bergame (Italijoje) vykusiose "Lombardia Trophy 2019" varžybose pasirodė keli Lietuvos dailiojo čiuožimo atstovai

Šokėjai Alison Reed ir Saulius Ambrulevičius po trumposios programos užėmė net trečiąją vietą ir pagerino savo asmeninį rekordą. Teisėjai jiems skyrė 69,22 balus. Tačiau laisvojoje programoje Lietuvos pora padarė keletą klaidų, kas lėmė šeštąją vietą.

Pagal balų sumą (167,48) Reed ir Ambrulevičius taip pat liko šešti. Šis rodiklis tik šiek tiek mažesnis nei jų asmeninis rekordas (168,06).

Bergamo varžybose tarp šokusių porų užtikrintai laimėjo vietiniai dailiojo čiuožimo sportininkai, 2019 metų Europos čempionato bronzos medalininkai Charlene Guignard ir Marko Fabri (202,10).

Antrąją vietą užėmė Kanados atstovai Laurence Beaudry ir Nikolajus Sorensenas (189,36), o trečiąją vietą užėmė Aleksandra Nazarova ir Maksimas Nikitinas (172,98).

Moterų tarpe Lietuvai atstovo 20-metė Greta Morkytė. Ši sportininkė, surinkusi 129,82 balus, užėmė 13-ą vietą. Nugalėjo rusė Ana Ščerbakova (218,20).