Ir vėl dvigubi Valančiūno ir Sabonio dubliai

Lietuvos krepšininkai Domantas Sabonis ir Jonas Valančiūnas NBA čempionate labai pasižymėjo rungtynėse, tačiau laimėjo tik Domanto komanda

Indianos "Pacers" ir Sabonis jaunesnysis nepaliko jokių šansų laimėti svečiams Finikso "Suns" — 112:87. Domantas šiose rungtynėse labai prisidėjo prie taškų persvaros ir tapo antruoju rezultatyviausiu savo komandos žaidėju, vos vienu tašku atsilikdamas nuo komandos draugo TJ Warren'o.

Per 33 su puse minutės žaidimo laiko Sabonis pelnė 24 taškus, atkovojo 13 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Tai buvo 34-asis Lietuvos puolėjo dvigubas dublis šį sezoną.

Memfio "Grizzlies" rungtynėse prieš Bostono "Celtics" dvigubą dublį atliko ir Jonas Valančiūnas. Tiesa, "Celtics" laimėjo, nepalikdamas jokių šansų "Grizzlies" (119:95).

Žaidėjas iš Lietuvos buvo geriausias savo komandoje ir per 26 žaidimo minutes pelnė 16 taškų, atkovojo 13 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Čempionate Indianos "Pacers" dalijasi 4–6 vietas su "Bostono" ir "Filadelfijos" komandomis, Memfio "Grizzlies" dalijasi 8–9 vietas su San Antonijaus komanda Vakarų konferencijoje.