Nuotraukos

Neįprasti, seksualūs ir įsimintini pasaulio dailiojo čiuožimo čempionato kostiumai

Į kadrą pateko čiuožėjai iš įvairių pasaulio šalių, tarp jų ir Rusijos — Jelizaveta Tuktamiševa, Aleksandra Trusova, Anastasija Mišina ir Aleksandras Galiamovas. Daugiau — Sputnik Lietuva nuotraukose
Stokholme kovo 22–28 dienomis vyko pasaulio dailiojo čiuožimo čempionatas. Varžybos vyko kategorijose "vyrų ir moterų čiuožimas", "porinis dailusis čiuožimas" ir "šokis ant ledo".
Varžybose Rusijos sportininkai dėl Sporto arbitražo teismo sprendimo pasirodo pavadinimu "Figure Skating Federation of Russia" (liet. Rusijos dailiojo čiuožimo federacija) su uniforma be herbo ir trispalvės. Rusijos dailiojo čiuožėjo pergalės atveju apdovanojimų ceremonijoje skambės tema iš Piotro Iljičiaus Čaikovskio koncerto fortepijonui nr. 1.
Čia pateikiame ryškiausius ir neįprasčiausius skirtingų šalių čiuožėjų kostiumus.
© REUTERS / Anders Wiklund/TTNuotraukoje: Prancūzijos sportininkai Cléo Hamon ir Denys Strekalin. Jie yra dukart Prancūzijos čempionai.
Nuotraukoje: Prancūzijos sportininkai Cléo Hamon ir Denys Strekalin. Jie yra dukart Prancūzijos čempionai. - Sputnik Lietuva
1/13
© AP Photo / Martin MeissnerNuotraukoje: Baltarusijos čiuožėjas Konstantinas Miliukovas. Trumpojoje programoje jis užėmė 16 vietą.
Nuotraukoje: Baltarusijos čiuožėjas Konstantinas Miliukovas. Trumpojoje programoje jis užėmė 16 vietą. - Sputnik Lietuva
2/13
© AP Photo / Martin MeissnerNuotraukoje: Italijos čiuožėjai Nicole Della Monica ir Matteo Guarise. Jie kartu užsiima dailiuoju čiuožimu nuo 2011 metų. Prieš pereidamas prie dailiojo čiuožimo, Guarise'as užsiėmė riedučių sportu.
Nuotraukoje: Italijos čiuožėjai Nicole Della Monica ir Matteo Guarise. Jie kartu užsiima dailiuoju čiuožimu nuo 2011 metų. Prieš pereidamas prie dailiojo čiuožimo, Guarise'as užsiėmė riedučių sportu. - Sputnik Lietuva
3/13
© AP Photo / Martin MeissnerPagal Stokholme vykusio pasaulio taurės rezultatus bus nustatytos 2022 metų Pasaulio taurės ir 2022 metų Žiemos olimpinių žaidynių kvotos.
Pagal Stokholme vykusio pasaulio taurės rezultatus bus nustatytos 2022 metų Pasaulio taurės ir 2022 metų Žiemos olimpinių žaidynių kvotos. - Sputnik Lietuva
4/13
© AP Photo / Martin MeissnerNuotraukoje: amerikiečių čiuožėja Bradie Tennell. Pagal trumposios programos rezultatus, ji užėmė septintąją vietą, surinkusi 69,87 taško.
Nuotraukoje: amerikiečių čiuožėja Bradie Tennell. Pagal trumposios programos rezultatus, ji užėmė septintąją vietą, surinkusi 69,87 taško. - Sputnik Lietuva
5/13
© Sputnik / Alexander Vilf / Pereiti į medijų bankąNuotraukoje: garsus japonų čiuožėjas Yuzuru Hanyu. Pagal trumposios programos rezultatus jis iškovojo pirmąją vietą, surinkęs 106,98 taško. Per savo karjerą Hanyu pasiekė septynis pasaulio rekordus.
Nuotraukoje: garsus japonų čiuožėjas Yuzuru Hanyu. Pagal trumposios programos rezultatus jis iškovojo pirmąją vietą, surinkęs 106,98 taško. Per savo karjerą Hanyu pasiekė septynis pasaulio rekordus. - Sputnik Lietuva
6/13
© REUTERS / Pontus Lundahl/TT News AgencyNuotraukoje: Rusijos atstovė Aleksandra Trusova pasaulio čempionate Stokholme. Dabar čiuožėjos treneris yra olimpinis čempionas Jevgenijus Pliuščenka. Anksčiau sportininkė treniravosi su Eteri Tutberidze.
Nuotraukoje: Rusijos atstovė Aleksandra Trusova pasaulio čempionate Stokholme. Dabar čiuožėjos treneris yra olimpinis čempionas Jevgenijus Pliuščenka. Anksčiau sportininkė treniravosi su Eteri Tutberidze. - Sputnik Lietuva
7/13
© AP Photo / Martin MeissnerNuotraukoje: Rusijos sportininkai Anastasija Mišina ir Aleksandras Galiamovas. Jie užėmė pirmąją vietą tarp porų, surinkę 227,59 balo.
Nuotraukoje: Rusijos sportininkai Anastasija Mišina ir Aleksandras Galiamovas. Jie užėmė pirmąją vietą tarp porų, surinkę 227,59 balo. - Sputnik Lietuva
8/13
© Sputnik / Alexander Vilf / Pereiti į medijų bankąNuotraukoje: Aleksandra Boikova ir Dmitrijus Kozlovskis, jie yra trečioje vietoje, atsilikę nuo Kinijos poros Sui Wenjing ir Han Cong.
Nuotraukoje: Aleksandra Boikova ir Dmitrijus Kozlovskis, jie yra trečioje vietoje, atsilikę nuo Kinijos poros Sui Wenjing ir Han Cong. - Sputnik Lietuva
9/13
© AP Photo / Martin MeissnerNuotrauka: Kinijos sportininkų pora Sui Wenjing ir Han Cong, jie užėmė antrąją vietą surinkę 225,71 tašką.
Nuotrauka: Kinijos sportininkų pora Sui Wenjing ir Han Cong, jie užėmė antrąją vietą surinkę 225,71 tašką. - Sputnik Lietuva
10/13
© Sputnik / Alexander Vilf / Pereiti į medijų bankąJaponijos sportininkė Rika Kihira po trumposios programos užima antrąją vietą moterų vienviečių čiuožimo rungtyje.
Japonijos sportininkė Rika Kihira po trumposios programos užima antrąją vietą moterų vienviečių čiuožimo rungtyje. - Sputnik Lietuva
11/13
© Sputnik / Alexander Vilf / Pereiti į medijų bankąNuotraukoje: Rusijos čiuožėja Jelizaveta Tuktamiševa atlieka trumpąją moterų čiuožimo programą. Po trumposios programos sportininkė užėmė trečiąją vietą.
Nuotraukoje: Rusijos čiuožėja Jelizaveta Tuktamiševa atlieka trumpąją moterų čiuožimo programą. Po trumposios programos sportininkė užėmė trečiąją vietą. - Sputnik Lietuva
12/13
© REUTERS / Anders Wiklund / TT News AgencyJaponijos čiuožėjo Riku Miura ir Ryuichi Kihara atlieka savo trumpąją programą. Iš viso jie surinko 184,41 taško.
Japonijos čiuožėjo Riku Miura ir Ryuichi Kihara atlieka savo trumpąją programą. Iš viso jie surinko 184,41 taško. - Sputnik Lietuva