Video

Italija įveikė Turkiją UEFA EURO 2020: įvarčių ir geriausių akimirkų vaizdo įrašas

Prenumeruokite
НовостиTelegram
Kitame etape Italija susitiks su Velsu, o Turkija su Šveicarija. Abejos rungtynės vyks birželio 16 dieną
Italija nugalėjo Turkiją UEFA EURO 2020 atidarymo rungtynėse. Įvarčių ir geriausių akimirkų vaizdo įrašai paskelbti "UEFA Euro 2021 Official" YouTube kanale.
„Puskas Ferenc“ arenos futbolo stadionas Budapešte - Sputnik Lietuva, 1920, 11.06.2021
Nuotraukos
Stadionai nuo Sevilijos iki Sankt Peterburgo: kur vyks UEFA EURO 2020 rungtynės
Pirmasis įvartis įvyko 53-iąją minutę — jį pelnė Turkijos komandos gynėjas Merihas Demiralis. 66-ąją minutę pasižymėjo italas Ciro Immobile, o 77-ąją įvartį pelnė Lorenzo Insigne.
Rungtynės baigėsi rezultatu 3:0 Italijos naudai. Susitikimas įvyko Romoje, "Stadio Olimpico" arenoje.
Italija ir Turkija žaidžia A grupėje. Kitame etape Italija susitiks su Velsu, o Turkija — su Šveicarija. Abejos rungtynės vyks birželio 16 dieną.