Nuotraukos

Vilniaus maratonas 2021: didžiausia Lietuvos bėgimo šventė nuotraukose

Maršrutas driekėsi per vaizdingą miesto centrą. Kaip vyko renginys ir kas iškovojo medalius – Sputnik Lietuva nuotraukose
Sostinėje vyko didžiausias šalyje bėgimo renginys – "Rimi Vilniaus maratonas". Bėgikai varžėsi iš karto keliose distancijose. Sportininkams pasisekė su oru – diena buvo saulėta ir giedra, tad renginiui niekas netrukdė.
Maršrutas driekėsi per Vilniaus senamiestį, miesto parkus ir Neries krantinę.
"Rimi Vilniaus maratonas" – didžiausias kasmetinis bėgimo renginys Lietuvoje, į kurį susirenka sportininkai iš viso pasaulio. Tradicija tęsiasi nuo 2001 metų, kai pirmą kartą vyko dešimties kilometrų bėgimas. Jau 2004 metais buvo įvesta maratono distancija, o 2006 metais –pusmaratonio distancija.
Šiandien sportininkai gali pasirinkti savo atstumą. Dalyviai gali naudotis ne tik maratono (42.195 kilometrų) ar pusmaratonio (21.098) trasomis, bet ir trumpesnėmis dešimties, penkių, vieno kilometro distancijomis. Renginyje dalyvauja ir vaikai – jiems suorganizuotas 200 metrų bėgimas.
© Sputnik / Владислав Адамовский

Nuotraukoje: Vilniaus maratono 2021 dalyviai

Nuotraukoje: Vilniaus maratono 2021 dalyviai - Sputnik Lietuva
1/15

Vilniaus maratonas – vienas sparčiausiai augančių bėgimo renginių Baltijos šalyse. - Sputnik Lietuva
2/15

Nuotraukoje: maratono nugalėtojas Lukas Tarasevičius, finišavęs per 2 val. 27 min. ir 50,7 sek. - Sputnik Lietuva
3/15

Nuotraukoje: Aurimas Rimkus, kuris užėmė antrąją vietą (2 val. 34 min. ir 41,5 sek.). - Sputnik Lietuva
4/15

"Rimi Vilniaus maratono" medaliai.

"Rimi Vilniaus maratono" medaliai. - Sputnik Lietuva
5/15

Nuotraukoje: trečią vietą užėmęs Remigijus Šnioka (2 val., 35 min. ir 23 sek.).

Nuotraukoje: trečią vietą užėmęs Remigijus Šnioka (2 val., 35 min. ir 23 sek.). - Sputnik Lietuva
6/15

Pirmasis bėgimo maratonas Vilniuje įvyko dar 1990 metais.

Pirmasis bėgimo maratonas Vilniuje įvyko dar 1990 metais. - Sputnik Lietuva
7/15

Vilniaus maratono tikslas – remti ir propaguoti sveiką gyvenimo būdą.

Vilniaus maratono tikslas – remti ir propaguoti sveiką gyvenimo būdą. - Sputnik Lietuva
8/15

Tarp moterų maratoną greičiausiai įveikė Gitana Akmanavičiūtė (2 val., 54 min. ir 40,4 sek.). - Sputnik Lietuva
9/15

Dalyvauti bėgime galima buvo tik turint galimybių pasą.

Dalyvauti bėgime galima buvo tik turint galimybių pasą. - Sputnik Lietuva
10/15

Maratono nugalėtojų apdovanojimas.

Maratono nugalėtojų apdovanojimas. - Sputnik Lietuva
11/15

Tarptautiniame maratone dalyvavo ir svečiai iš kitų šalių.

Tarptautiniame maratone dalyvavo ir svečiai iš kitų šalių. - Sputnik Lietuva
12/15

Maršrutas driekėsi per miesto centrą.

Maršrutas driekėsi per miesto centrą. - Sputnik Lietuva
13/15

Vaikai galėjo išbandyti savo jėgas dalyvaudami 200 metrų bėgime.

Vaikai galėjo išbandyti savo jėgas dalyvaudami 200 metrų bėgime. - Sputnik Lietuva