Nuotraukos

Legendinis bėgimas Vilniuje: kas užkariavo dangoraižį Europos aikštėje

Maksimalus laikas, per kurį reikia įveikti trasą – dešimt minučių, tačiau nugalėtojai į pastato viršų užbėgo greičiau nei per keturias minutes. Daugiau informacijos – Sputnik Lietuva nuotraukose
Sputnik
Vilniuje jau šeštą kartą vyko bėgimas į sostinės dangoraižį "Europa". Dalyviai turėjo užbėgti į 31 dangoraižio aukšte esančią terasą.
Nepaisant vėsaus oro, susirinko gana daug dalyvių.
Pagal lenktynių taisykles, norintys pretenduoti į rekordinius pasiekimus turėtų į pastato viršų užbėgti maždaug per 3 – 4 minutes. Maksimalus laikas, per kurį reikia įveikti trasą – 10 minučių.
Vyrų varžybose triumfavo ilgų nuotolių bėgikas Lukas Tarasevičius. Jis superfinale, kuriame varžėsi 10 geriausių vyrų, finišavo per 3 min. 24 sek. Antrąją vietą užėmė Vaidas Žlabys (3.37,5), trečiąją – Tomas Burbulis (3.37,7).
Moterų superfinale nugalėjo triatlonininkė Inga Paplauskė (3.42,0). Antroje vietoje Ieva Urbonavičiūtė (3.55,7), trečioje – Inga Cimarmanaitė (4.02,2).
Šio bėgimo moterų rekordas nuo 2007 metų priklauso olimpinei prizininkei penkiakovininkei Laurai Asadauskaitei-Zadneprovskienei – 3 min. 28,6 sek. Vyrų rekordas taip pat buvo pasiektas 2007 metais. Jis priklauso Vitalijui Gorlukovičiui (2 min. 55,6 sek.).
1 / 9

Sostinės dangoraižis "Europa".

2 / 9

Nuotraukoje: bėgimo dalyvis.

3 / 9

4 / 9

Šio bėgimo moterų ir vyrų rekordai buvo pasiekti 2007 m., ir nuo to laiko niekam nepavyko jų pasiekti.

5 / 9

Bėgimas vyksta jau šeštą kartą.

6 / 9

Tarp bėgimo dalyvių buvo ir stipriausi Lietuvos bėgikai, triatlonininkai ir kiti sportininkai.