Olimpinių žaidynių debiutantai — irklavimo rungties A finale

© Фото: Lietuvos tautinis olimpinis komitetasУспешный дебют на Олимпиаде в Рио литовских гребцов Ричардаса Некрошюса и Андрея Олийника
Успешный дебют на Олимпиаде в Рио литовских гребцов Ричардаса Некрошюса и Андрея Олийника - Sputnik Lietuva
Lietuviai laimėjo atrąjį atrankos plaukimą ir iškovojo bilietą į finalą.

VILNIUS, rugp 17 — Sputnik. Trečiadienį startavę baidarininkai Aurimas Lankas ir Edvinas Ramanauskas iškovojo vienintelį tiesioginį bilietą į A finalą.

Olimpinėse žaidynėse debiutavę 30-mečiai Aurimas Lankas ir Edvinas Ramanauskas pateko į finalą, kuriame bus kovojama dėl 1-8 vietų.

Lankas ir Ramanauskas distanciją nuplaukė per 31.755 sekundžiu. Už lietuvių liko dvi labai pajėgios įgulos — serbai Nebojsa Grujičius ir Marko Novakovičius (31.766) bei prancūzai Sebastienas Jouve ir Maximas Beaumontas (31.855).

Lankas ir Ramanauskas 2014 ir 2015 metais iškovojo Europos čempionato bronzos medalius. Šių metų Europos čempionate jie buvo devinti dėl labai prasto starto A finale.