Ronaldo nustatė naują įvarčių rekordą tarp Europos futbolo rinktinių

© Sputnik / Александр Вильф / Pereiti į medijų bankąФутбол. ЧМ-2018. Матч Португалия - Марокко
Футбол. ЧМ-2018. Матч Португалия - Марокко - Sputnik Lietuva
Rungtynėse su Maroku Ronaldo įmušė įvartį ketvirtoje pirmojo kėlinio minutėje ir taip jis nustatė naują rekordą pagal įvarčių skaičių tarp Europos komandų

VILNIUS, birželio 20 — Sputnik. Portugalas Cristiano Ronaldo puikiai pasirodė Pasaulio taurės grupės etapo rungtynėse prieš Maroko komandą ir nustatė naują rekordą pagal Europos futbolininkų nacionalinių komandų įvarčių skaičių, praneša RIA Novosti.

Футбол. Чемпионат Европы - 2016. Финал. Матч Португалия - Франция - Sputnik Lietuva
Ronaldo Euro 2016 auksą skyrė visiems portugalams ir imigrantams

Trečiadienį Maskvos stadione "Lužniki" vyksta B grupės susitikimas tarp Portugalijos ir Maroko komandų. Ketvirtąją rungtynių minutę Ronaldo pasiekė oponento vartus, 1:0 portugalų naudai.

Šis Ronaldo įvartis tapo jam 85 per 152 rungtynes už nacionalinę komandą. Portugalų futbolininkas vienu kamuoliu pralenkė vengrą Ferencą Puškašą, kuris įmušė 84 įvarčius 89 rungtynėse už Vengrijos ir Ispanijos nacionalines komandas.

Pasaulio futbolo istorijoje geriausių varžovų sąraše Ronaldo pasiekė antrąją vietą ir dabar nusileidžia tik Irano rinktinės žaidėjui Ali Daei (109 įvarčiai per 149 rungtynes).