Lietuvos futbolo rinktinė pergale pradėjo Baltijos taurės turnyrą

© Фото: P. Jakelis/Futbolo.TVМатулевичус из сборной Литвы по футболу
Матулевичус из сборной Литвы по футболу - Sputnik Lietuva
Edgaras Jankauskas pasiekė pirmąją pergalę treniruodamas Lietuvos rinktinę, kuri rezultatu 2:0 nugalėjo Estijos ekipą.

VILNIUS, geg 30 –Sputnik. Pergale 2016 metų trijų ekipų Baltijos futbolo taurės turnyrą pradėjo Lietuvos rinktinė.

Sekmadienį pirmosiose turnyro rungtynėse Klaipėdoje Lietuvos futbolininkai 2:0 nugalėjo Estijos komandą.

Po įvartį į svečių vartus įmušė Nerijus Valskis (30 minutė) ir Fiodoras Černychas (45+1 minutė).

Beje, tai buvo ir pirmoji pergalė, rinktinei vadovaujant vyriausiajam treneriui Edgarui Jankauskui.

Kitas Baltijos taurės turnyro rungtynes Lietuvos rinktinė birželio 1 dieną Liepojoje žais su Latvijos vienuolike, o trečiasis turnyro susitikimas, kuriame išmėgins jėgas Estijos ir Latvijos komandos, birželio 4-ąją bus žaidžiamas Taline.

Baltijos taurės varžybos tai seniausias rinktinių futbolo turnyras Europoje. Pirmosios varžybos surengtos 1928 metais Taline. Praėjusio dešimtmečio pradžioje turnyras pradėtas rengti kas dvejus metus rotacijos principu keičiantis šeimininkams, o prieš tai vykdavo kasmet. 2012 ir 2014 metais varžybose dalyvavo Suomijos komanda, o formatas pakeistas į atkrintamąsias varžybas. Pernai Baltijos taurės turnyrą laimėjo Latvijos komanda, kuri finale rezultatu 1:0 nugalėjo Lietuvą.