Paplūdimio tinklininkės nepateko į Europos čempionato atkrintamąsias

© Фото: pixabay.comПляжный волейбол
Пляжный волейбол - Sputnik Lietuva
Paplūdimio tinklininkės iš Lietuvos Šveicarijoje vykstančiame Europos čempionate pralaimėjo visus susitikimus ir nebetęs kovos dėl aukso.

VILNIUS, bir 3 — Sputnik. Senojo žemyno paplūdimio tinklinio čempionate prasčiausią 32-ąjį reitingą turėjusi Ievos Dumbauskaitės bei Monikos Povilaitytės pora nepatyrė pergalės džiaugsmo, pranešė BNS.

Ketvirtadienį paskutiniame grupės susitikime lietuvės 0-2 (17:21, 19:21) pralaimėjo graikėmis Vasiliki Arvaniti ir Panagiotai Karagkouni.

Lietuvės, patyrusios trečiąją nesėkmę, liko ketvirtos A grupėje ir nepateko į atkrintamąsias varžybas. Pasidalijusios 25-32 vietas Lietuvos paplūdimio tinklininkės gavo 120 reitingo taškų.

Pirmajame grupės mače lietuvaitės 0-2 (13:21, 13:21) pralaimėjo pirmąjį reitingą turinčioms bei čempionių titulą ginančioms vokietėms Laurai Ludwig ir Kirai Walkenhorst.

Antrojoje dvikovoje 0–2 (10:21, 20:22) nusileido šešioliktai turnyro porai iš Čekijos – Marketai Slukovai ir Barborai Hermannovai.

Į atkrintamąsias pirmenybių varžybas pateko trys geriausios aštuonių atrankos grupių poros.

Europos čempionate žaidžia 32 poros, suskirstytos į aštuonias grupes. Į atkrintamąsias varžybas pateks tris pirmąsias vietas grupėse užėmusios komandos. Turnyro prizų fondą sudaro 100 tūkstančių eurų.