Prancūzija užsitikrino vietą aštuntfinalyje, rusai patyrė pralaimėjimą

© PixabayФутбол
Футбол - Sputnik Lietuva
Trečiadienį EURO 2016 A grupės rungtynėse Marselyje Prancūzija 2:0 nugalėjo Albaniją. O B grupėje Lilyje Rusija 1:2 pralaimėjo Slovakijai.

VILNIUS, bir 16 — Sputnik. Prancūzijos rinktinė pirmą įgijo kelialapį į EURO 2016 futbolo čempionato aštuntfinalį.

Trečiadienį, birželio 15 dieną, prancūzai Marselio "Stade Velodrome" stadione mačo pabaigoje palaužė atkaklią albanų gynybą. Tokiu būdu surinko 6 galimus taškus ir pateko į aštuntfinalį.

Kai jau atrodė, kad mačas baigsis lygiosiomis, Antonine Griezmannas 90 minutę galva įmušė įvartį.

Teisėjas pridėjo papildomas penkias minutes prie pagrindinio laiko. Ir jau paskutinę minutę įvartį įmušė Dimitri Payet.

Trečiadienį taip pat įvyko Rusijos ir Slovakijos rinktinės Lilio miesto "Pierre-Mauroy" stadione. Taip buvo pradėtas Europos čempionato grupių varžybų etapo antras turas.

Rusai, įkvėpti ligiųjų su Angliją, siekė gražiai sužaisti ir su slovakais. Tačiau šį kartą Slovakija šventė pirmą pergalę čempionato istorijoje.

Slovakai Vladimas Weissas (32 minutė) ir Marekas Hamšikas (45 minutė) įmušė du įvarčius į rusų vartus dar pirmajame kėlinyje.

Antrame kėlinyje Rusijai pavyko perėmti kamuolį ir 80 minutę Denisas Glušakovas galva įmušė įvartį į slovakų vartus.

Per likusį laiką išlyginti rezultato rusams nepavyko.

Antrojo turo grupės mačas tarp Anglijos ir Velso vienuolikių ketvirtadienį bus žaidžiamas Lanse.

Į UEFA Euro 2016 futbolo čempionato aštuntfinalį pateks dvi kiekvienos grupės ir keturios absoliučiai geriausios trečiąsias vietas šešiose grupėse užėmusios vienuolikės.