© Sputnik / Григорий Сысоев / Pereiti į medijų bankąФутбол. Чемпионат Европы - 2016. Матч Франция - Исландия
Футбол. Чемпионат Европы - 2016. Матч Франция - Исландия - Sputnik Lietuva
Prenumeruokite
НовостиTelegram
Prancūzijoje sužaidė visos ketvirtfinalio dalyvės ir paaiškėjo keturios komandos, kurios varžysis dėl čempiono titulo.

VILNIUS, liep 4 — Sputnik. Praėjusį savaitgalį Prancūzijoje įvyko trys EURO ketvirtfinalio rungtinės, po kurių paaiškėjo keturios pusfinalinkės.

Velsas Belgija

Penktadienį, liepos 1 dieną, Lilio "Pierre Mauroy" stadione antrose ketvirtfinalio rungtynėse Velso rinktinė susitiko su Belgija, nugalėjo varžovus rezultatu 3:1 ir pateko į pusfinalį.

13 minutę Belgijos rinktinės saugas Radja Nainggolanas dešine smūgiavo iš toli ir kamuolys įskriejo į Wayneo Hennessey ginamų vartų viršutinį kampą.

31 minutę Velso kapitonas Ashley Williamsas išlygino rezultatą 1:1.

Velsas 55 minutę persvėrė santykį 2:1, kai individualiu meistriškumu sužibėjo Halas Robsonas-Kanu.

Velsas 86 minutę surengė dar vieną puikią kontrataką. Galva smūgiavęs Samas Vokesas, įmušė trečią įvartį ir pelnė savo komandai pergalę.

Vokietija Italija

Šeštadienio vakarą, liepos 2 dieną visų futbolo mėgėjų akys krypo i "Stade de Bordeaux" stadioną, kuriame vyko įspūdingas gigantų mūšis. Europos futbolo čempionato ketvirtfinalyje ginklus surėmė pasaulio čempionė Vokietija (FIFA-4) ir Europos vicečempionė Italija (FIFA-12).

65 minutę įmušė  Mesutas Ozilas. 78 minutę teisėjas paskyrė 11 metrų baudinį Jerome‘as Boatengas ranka sustabdytą kamuolį. Atsakomybę jį mušti prisiėmė gynėjas Leonardo Bonucci, meistriškai nuginklavęs Manuelį Neuerį.

Iki mačo pabaigos nei viena komanda daugiau neįmušė. Po paskyrtų papildomų dviejų kėlynių, rezultatas liko 1:1. Dvikovą tik po 11 metrų baudinių serijos bendru rezultatu 7:6 laimėjo vokiečiai.

Prancūzija Islandija

Sekmadienį, liepos 3 dieną, Prancūzijos futbolo rinktinės žaidėjai į aikštę EURO 2016 ketvirtfinalyje žengė nusiteikę rimtai. Čempionato sensacija Islandija nesugebėjo įveikti Prancūzijos. Prancūzai įmušė keturius įvarčiusjau pirmajame kėlinyje. Prancūzai šventė pergalę 5:2.

12 rungtynių minutę šmušė Olivier Giroud. Po 8 minučių islandai buvo nubausti antrą sykį Pauliu Pogba.

43 minutę Dimitri Payet pažeme mušė trečią savo įvartį EURO 2016. Vos po dviejų minučių krito ketvirtasis įvartis Antoine'as Griezmannas.

Po pertraukos islandai sugebėjo atsakyti prancūzams dviem įvarčiais. 56 minutę po komandos draugo perdavimo iš krašto vartininką nuginklavo Kolbeinnas Sigthorssonas, o 84 minutę panašioje situacijoje įmušė ir Birkiras Bjarnasonas.

Tarp šių smūgių įsiterpė antrasis Giroud įvartis 59-ąją minutę.

EURO 2016 pusfinalis prasidės liepos 6 dieną Portugalijos ir Velso rinktinių varžybomis. Liepos 7 dieną įvyks rungtynės tarp Vokietijos ir Prancūzijos. Tada paaiškės, kokios komandos susitiks liepos 10 dieną pagrindiniame čempionato mače.