Portugalija — pirmoji EURO 2016 finalo dalyvė

© Sputnik / Владимир Песня / Pereiti į medijų bankąФутбол. Чемпионат Европы - 2016. Матч Португалия - Уэльс
Футбол. Чемпионат Европы - 2016. Матч Португалия - Уэльс - Sputnik Lietuva
Prenumeruokite
НовостиTelegram
Trečiadienį, liepos 6 dieną, Liono mieste įvyko pirmasis Europos čempionato pusfinalis tarp Portugalijos ir Velso rinktinių.

VILNIUS, liep 7 — Sputnik. Trečiadienio vakarą 2016 metų Europos futbolo čempionate paaiškėjo pirmoji finalo dalyvė. Ja tapo Portugalijos rinktinė. "Stade de Lyon" stadione vykusiame pusfinalyje 2:0 portugalai pranoko Velso futbolininkus.

Pirmame kėlinyje abi komandos žaidė atsargų futbolą, nei vienas žaidėjas nesugebėjo įmušti įvarčio. Tačiau prasidėjus antrajam kėliniui portugalai vos per aštuonias minutes pelnė du įvarčius.

Po kampinio įvartį galva įmušė Cristiano Ronaldo, o prabėgus kelioms minutėms po pastarojo nesėkmingo smūgio Velso vartininką Wayne'ą Hennessey nuginklavo Nani.

Šiame mače pasižymėjęs Ronaldo tapo visų laikų Europos čempionato rezultatyviausiu žaidėju ir pavijo vienvaldį lyderį Michelį Platinį.

Ketvirtadienį, liepos 7 dieną, Prancūzijoje paaiškės paskutinis EURO 2016 finalo dalyvis. Šįvakar bus sužaistas antrasis pusfinalio mačas ir jame susikaus dvi tikrai galingos rinktinės — turnyro šeimininkė Prancūzija ir galingą žaidimą demonstruojanti pasaulio čempionė Vokietija.

Finale, kuris sekmadienį vyks Paryžiaus priemiestyje esančiame "Stade de France" stadione, portugalai žais prieš pasaulio čempionę Vokietiją arba šeimininkę Prancūziją.