EURO 2016 šeimininkė nugalėjo Pasaulio čempionus

© Sputnik / Григорий Сысоев / Pereiti į medijų bankąФутбол. Чемпионат Европы - 2016. Матч Германия - Франция
Футбол. Чемпионат Европы - 2016. Матч Германия - Франция - Sputnik Lietuva
Ketvirtadienį, liepos 7 dieną, Marselio "Velodrome" stadione įvyko mini EURO 2016 finalas, kaip vadino jį daugelis futbolo mėgėjų. Čempionato šeimininkė susikovė su Pasaulio futbolo čempionais, galinga Vokietijos rinktine. Prancūzija tapo antroji 2016 metų Europos futbolo čempionato finalo dalyve.

VILNIUS, liep 8 — Sputnik. Prancūzijos rinktinė 2:0 įveikė pasaulio čempionę Vokietiją.

Abu įvarčius nugalėtojams pelnė prancūzų puolimo lyderis Antoine'as Griezmannas, pasižymėjęs 45+2 minutę iš 11 metrų baudinio ir 72 minutę.  Jis buvo išrinktas geriausiu mačo žaidėju.

Pirmas įvartis į Manuelio Neuerio vartus krito po to, kai savo baudos aikštelėje ranka sužaidė Bastianas Schweinsteigeris. Buvo skirtas 11 metrų baudinys, kurį realizavo Prancūzijos rinktinės žvaigždė Griezmannas.

Finale sekmadienį Sen Deni "Stade de France" stadione Prancūzija susitiks su Portugalija, kuri pusfinalyje 2:0 pranoko Velsą.