© Фото: Lietuvos tautinis olimpinis komitetasВелосипедистка Симона Крупецкайте из Литвы во время Олимпийских игр в Рио
Велосипедистка Симона Крупецкайте из Литвы во время Олимпийских игр в Рио - Sputnik Lietuva
Prenumeruokite
НовостиTelegram
Simona Krupeckaitė Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių dviračių treko varžybų sprinto rungtyje užėmė septintą vietą.

VILNIUS, rugp 16 — Sputnik. Dviratininkė važiavime dėl 5-8 vietų antradienį finišavo trečia, praneša Lietuvos dviračių sporto federacija.

Krupeckaitė kovoje dėl penktos vietos nusileido šių metų pasaulio čempionei kinei Tianshi Zhong ir 2013 metų pasaulio čempionato bronzos medalio laimėtojai Honkongo atstovei Wai Sze Lee.

Ketvirtfinalyje Krupeckaitė 0-2 pralaimėjo 23-ejų metų britei Katy Marchant. Pirmame važiavime Didžiosios Britanijos dviratininkė šovė į priekį iki finišo likus kiek mažiau nei pusantro rato ir Simona jos nebepavijo. Antrame važiavime kova buvo atkaklesnė, bet finiše lietuvei neužteko jėgų aplenkti varžovę.

Гребчихи из Литвы Доната Виштартайте и Милда Валчюкайте - Sputnik Lietuva
Ko verti mūsų olimpiečiai

Sekmadienį sprinto lenktynių pirmame etape — šešioliktfinalyje — lietuvė puikiu stiliumi įveikė tituluotą australę Anną Meares ir iškart pateko į aštuntfinalį.

Krupeckaitė aštuntfinalyje tik paskutiniuose distancijos centimetruose į priekį praleido 22-ejų metų E. Ligtlee.

Kiek vėliau sportininkė laimėjo aštuntfinalio paguodos važiavimą ir pateko į ketvirtfinalį. Lietuvos dviratininkė kovoje dėl bilieto į trečią etapą nugalėjo prancūzę Virginie Cueff ir Naujosios Zelandijos atstovę Natashą Hansen.

Krupeckaitė, kurią treniruoja jos vyras Dmitrijus Leopoldas, dalyvauja ketvirtose olimpinėse žaidynėse iš eilės. Iš Utenos kilusi panevėžietė Atėnų olimpiados 500 m pavienio starto lenktynėse buvo ketvirta, o sprinto rungtyje — septinta, Pekino olimpinių žaidynių sprinto lenktynėse užėmė aštuntą vietą, Londono olimpiados sprinte buvo penkta, o keirine — septinta.

Šeštadienį Krupeckaitė olimpiados treke vykusiose moterų keirino rungties varžybose tenkinosi dvyliktąja pozicija.