Lietuvos kanojininkai iškovojo auksą ir bronzą Europos jaunimo čempionate

© Photo : Facebook/Henrikas ŽustautasГенрикас Жустаутас
Генрикас Жустаутас - Sputnik Lietuva
Europos jaunių ir jaunimo čempionate Serbijoje Henrikas Žustautas pelnė aukso medalį, o Vadimas Korobovas — bronzos medalį

VILNIUS, birželio 26 — Sputnik. Henrikas Žustautas ir Vadimas Korobovas Europos jaunimo ir jaunių baidarių ir kanojų irklavimo čempionate Serbijoje iškovojo aukso ir bronzos medalius.

Lietuvos kanojininkus pasveikino Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Šalies vadovė pabrėžė, kad sportininkų pasiruošimas, stiprybė ir ištvermė yra verti garbingiausių apdovanojimų.

"Kanojininkai priklauso stipriai ir talentingai jaunųjų Lietuvos sportininkų kartai, kurių pergalės įkvepia didžiuotis savo šalimi ir prasmingais darbais kurti jos ateitį", — sakoma prezidentės pranešime.

Prezidentė padėkojo sportininkams ir palinkėjo papildyti savąją laimėjimų istoriją dar ne vienu išskirtinį talentą patvirtinančiu medaliu.

© Photo : Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo federacijaEuropos jaunimo ir jaunių baidarių ir kanojų irklavimo čempionato nugalėtojų apdovanojimas
Победители чемпионата Европы среди молодежи - Sputnik Lietuva
Europos jaunimo ir jaunių baidarių ir kanojų irklavimo čempionato nugalėtojų apdovanojimas

Žustautas jaunimo vienviečių kanojų 200 metrų distancijos rungtyje padovanojo Lietuvai auksinę pergalę, o Korobovas jaunimo vienviečių kanojų 1000 metrų distancijoje iškovojo bronzos medalį.