Berankis pralaimėjo kovą dėl titulo Maskvoje

© Sputnik / Антон Денисов / Pereiti į medijų bankąRičardas Berankis
Ričardas Berankis - Sputnik Lietuva
Ričardas Berankis pralaimėjo Damirui Džumhurui rezultatu 2:6, 6:1, 4:6, rungtynės truko 1 valandą ir 39 minutes

VILNIUS, spalio 22 — Sputnik. Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis Maskvoje vykstančiame "ATP World Tour 250" serijoje "Kremlin Cup" turnyro finale pralaimėjo Damirui Džumhurui iš Bosnijos, praneša atpworldtour.com.

"Gaila pralaimėti tokias rungtynes, ypač kai trečiojo seto rezultatas — 4:3 savo naudai. Damiras rizikavo, pataikė. Išeina, kad aš nelaimėjau. Bet tai yra mano antras finalas ATP turnyruose, ir aš labai džiaugiuosi tokiu rezultatu, nors turėjau visas galimybes laimėti ", — sakė Berankis žurnalistams.

Berankis pralaimėjo Džumhurui rezultatu 2:6, 6:1, 4:6. Rungtynės truko 1 valandą ir 39 minutes.

Pergalė Dzumhurui atnešė 250 reitingo taškų ir 132 990 dolerių. Berankis už savo pastangas gavo 150 taškų ir 70 045 dolerius.

Berankis yra kovojęs su 25-erių metų bosniu Damiru Džumhuru keturis kartus. Tai buvo antrasis lietuvio finalas "ATP 250" serijos turnyruose. Pirmajame jis žaidė prieš penkerius metus Los Andžele ir taip pat pralaimėjo. Tiesa, tąkart daug skaudžiau — 0:6, 2:6 neprilygo Samui Querrey.

Per savo karjerą jis nėra laimėjęs nė vieno ATP serijos vienetų turnyro. Iki šiol jo kraityje — septyni "Challengers" ir vienas "Futures" trofėjus.