Naujos "Žalgirio" sėkmės liudytojais tapo 15,5 tūkst žiūrovų Kaune

© Turkish Airlines EuroleagueПобеда "Жальгириса" над "Олимпиакосом" в Евролиге
Победа Жальгириса над Олимпиакосом в Евролиге - Sputnik Lietuva
Kauno "Žalgiris" tęsia pergalingą eiseną Eurolygoje ULEB, laimėjo jau penktas iš eilės rungtynes ir užbaigia metus ketvirtoje pozicijoje

VILNIUS, gruodžio 29 — Sputnik. "Žalgiris" savo aikštelėje 15 turo rungtynėse priėmė vieną Eurolygos lyderių Graikijos "Olympiakos".

Жальгирис Каунас и Дзукия Алитус - Sputnik Lietuva
"Žalgiris" — nugalėtojas, pastiprinimas iš NBA, fanai išperka visus bilietus

Visos vietos Kauno "Žalgirio" arenoje buvo užimtos — atėjo 15 480 žiūrovų. Paskutinį kartą panašus susidomėjimas pastebėtas šių metų kovą, kai praėjusio Eurolygos sezono metu "Žalgiris" priėmė "Milaną" (tuo metu rungtynes stebėjo 15 231 žiūrovas).

Vakarykštis žaidimas pavyko! Viso susitikimo metu komandos buvo beveik lygios, daugiau nei šešiais taškais niekam nepavykdavo aplenkti varžovo.  "Žalgirio" sirgaliai susijaudino trečiojo kėlinio pabaigoje, kuris baigėsi 48:53 "Olympiakos" naudai.

Tačiau per paskutines dešimt minučių "Žalgiris" sugebėjo persverti svarstykles į savo pusę — 74:68. Gynėjo kanadiečio Kevino Pangoso bei Artūro Milaknio dėka. Kartu jie sugebėjo pelnyti septynis sėkmingus trijų taškų metimus. Taip jie tapo rezultatyviausiais rungtynių žaidėjais, surinkę po 14 taškų. "Olympiakos"žaidėjas latvis Janis Strelnieks pelnė  8 taškus.

Tokiu būdu "Žalgiris" atšventė jau penktą savo pergalę turnyre ir pakilo iki ketvirtos pozicijos Eurolygoje.

Kitas rungtynes Šarūno Jasikevičiaus komanda žais jau naujaisiais metais — sausio 5 dieną — svečiuose pas Belgrado  "Crvena Zvezda".

Eurolyga-2017/18 (15 turas)

Žalgiris (Kaunas, Lietuva) — Olympiakos (Pirei, Graikija) 74:68 (22:19, 14:19, 12:15, 26:15)

"Žalgiris": Artūras Milaknis 14, Kevinas Pangosas 13, Paulius Jankūnas ir Vasilije Micičius po 11, Brandonas Daviesas 8, Antanas Kavaliauskas 6, Edgaras Ulanovas 5, Aaronas White'as 4, Axelis Toupane'as (per 8 minutes) ir Paulius Valinskas (per 2 minutes) taškų nepelnė, Gytis Masiulis ir Martynas Arlauskas nežaidė.

"Olympiakos": Kostas Papanikolaou ir Ioannis Papapetrou po 11, Hollisas Thompsonas 10, Jamelas McLeanas 9, Janis Strelnieks 8, Brianas Robertsas 5, Georgios Bogris 2, Kyle Wiltjeras (per 6 minutes) ir Vassilis Toliopoulos (per 1 minutę) taškų nepelnė.