"Žalgiris" atsirevanšavo "Lietuvos ryto" komandai Karaliaus taurėje

© Sputnik / Виталий Тимкив / Pereiti į medijų bankąKK "Žalgirio" žaidėjas Edgaras Ulanovas
KK Žalgirio žaidėjas Edgaras Ulanovas - Sputnik Lietuva
Kauno "Žalgiris" laimėjo Karaliaus Mindaugo taurę, atsirevanšavęs nesitaikstančiam varžovui "Lietuvos rytas" už neseniai patirtą pralaimėjimą šalies čempionate

VILNIUS, vasario 19 — Sputnik. Turnyrą trečią kartą surengė Lietuvos krepšinio lyga, pirmąjį trofėjų laimėjo "Lietuvos rytas", o pernai nugalėtoju tapo "Žalgiris".

Apskritai, nedaug žmonių buvo nustebinti, kad būtent šie Lietuvos krepšinio milžinai susitiko finale ir šį kartą.

Lemiamos varžybos įvyko sekmadienį neutralioje Švyturio Arenos aikštelėje Klaipėdoje. Iki pertraukos geriau pasirodė Rimo Kurtinaičio auklėtiniai, kuriems pavyko prieš ilgąją pertrauką pasiekti minimalų pranašumą — 35:33.

Tačiau antroje žaidimo pusėje "Žalgiris" tiesiog sutramdė varžovus ir laimėjo rezultatu 81:62. Geriausiu rungtynių žaidėju pripažintas "Žalgirio" puolėjas Edgaras Ulanovas, jis tapo ir rezultatyviausiu žaidėju (21 taškas).