Dviratininkė Krupeckaitė laimėjo 13-tą medalį pasaulio čempionatuose

© AFP 2023 / EMMANUEL DUNANDSimona Krupeckaitė
Simona Krupeckaitė - Sputnik Lietuva
Lietuva neliko be medalio Olandijoje, Apeldoro mieste, vykusiame pasaulio treko čempionate — bronzą moterų keirino rungtyje laimėjo Simona Krupeckaitė

VILNIUS, kovo 6 — Sputnik. Paskutinį kartą tituluočiausia Lietuvos dviratininkė Simona Krupeckaitė pasaulio čempionatuose laimėjo medalį prieš šešerius metus, ir štai pagaliau jai vėl pavyko tai padaryti sulaukus 35 metų amžiaus.

Велосипедистка Симона Крупецкайте из Литвы во время Олимпийских игр в Рио - Sputnik Lietuva
Krupeckaitė išgarsino Lietuvos vardą — tapo pasaulio taurės varžybų čempione

Dabar Krupeckaitės kolekcijoje yra 13 pasaulio čempionatų medalių (du aukso, penki sidabro ir šeši bronzos medaliai).

Krupeckaitė pasižymėjo Apeldoro mieste keirino rungtyje, kur susirinko 24 kandidatės į apdovanojimus. Krupeckaitė laimėjo pirmojo etapo antrąjį važiavimą ir pateko į pusfinalį, kur užėmė antrą vietą ir pateko į rungties finalą. Finale ji nusileido tik belgei Nicky Degrendele bei Honkongo atstovei Wai Sze Lee, tuo metu kovoje dėl bronzos Simona aplenkė olandę Laurine van Riessen tik 0,007 sekundės.

Šiame čempionate Krupeckaitė taip pat varžėsi sprinto lenktynėse ir užėmė ten septintą vietą.

Iš viso Apeldorne Lietuvai atstovavo penki sportininkai. Medalių lentelėje pirmąją vietą užėmė varžybų šeimininkai Nyderlandų dviratininkai. Jie pelnė po penkis aukso ir sidabro bei du bronzos medalius. Antroje vietoje — Vokietija (4-0-2), o trečioje — Didžioji Britanija (2-3-1). Iš viso buvo išdalinta 20 medalių komplektų.