Putinas įmušė penkis įvarčius Naktinės ledo ritulio lygos baigiamajame mače

Pirmą įvartį Rusijos prezidentas įmušė jau septintą rungtynių minutę

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas VII Visos Rusijos festivalio Sočyje baigiamajame mače įmušė penkis įvarčius.

Putinas žaidė už rinktinę "Ledo ritulio legendos" prieš Naktinės ledo ritulio lygos rinktinę. Jau einant septintai minutei jis įmušė savo pirmąjį įvartį ir padidino taškų skirtumą iki trijų įvarčių (3:0). Pirmame kėlinyje Putinas pasižymėjo dar vienu įvarčiu ir trimis įvartiniais perdavimais.

Trečias kėlinys Putinui buvo dar sėkmingesnis: valstybės vadovas įmušė tris įvarčius į varžovų vartus.

Rungtynės baigėsi rezultatu 12:7 "Ledo ritulio legendų" naudai.

Po žaidimo prezidentas dviem berniukams padovanojo ritmušas su savo autografu. Be to, Putinas padarė keletą nuotraukų su rungtynių dalyviais, o taip pat pasirašė daugiau nei dešimčiai sirgalių ant marškinėlių.