Rusijos rinktinė laimėjo pirmas rungtynes Pasaulio futbolo čempionate – 2018

© Sputnik / Алексей Куденко / Pereiti į medijų bankąFIFA-2018. Rusijos - Saudo Arabijos rungtynės
FIFA-2018. Rusijos - Saudo Arabijos rungtynės - Sputnik Lietuva
Čempionato šeimininkai triuškinančiu rezultatu nugalėjo Saudo Arabijos žaidėjus

VILNIUS, birželio 14 — Sputnik. Rusijos futbolo rinktinės žaidėjai pradėjo su pergale 2018 metų Pasaulio futbolo čempionate.

Rungtynės-atidarymas vyko Maskvoje Lužnikų stadione. Pirmajame turnyro žaidime šeimininkai susitiko su Saudo Arabijos komanda.

© Sputnik / Антон Денисов / Pereiti į medijų bankąRusijos ir saudo Arabijos rinktinių rungtynės Pasaulio futbolo čempionate - 2018
Футбол. ЧМ-2018. Матч Россия — Саудовская Аравия - Sputnik Lietuva
Rusijos ir saudo Arabijos rinktinių rungtynės Pasaulio futbolo čempionate - 2018

Sąskaita buvo atidaryta jau 12-tą minutę. Rusų saugas Jurijus Gazinskis įmušė pirmąjį įvartį į varžovų vartus. Antrąjį įvartį Rusijos rinktinei atnešė Denisas Čeryševas (43-tą minutę).

Antrame kėlinyje futbolininkas Artemas Dziuba (71), pakeitęs savo komandos žaidėją, atnešė komandai trečiąjį įvartį. Kompensuojamu laiku dar vieną įvartį įmušė Čeryševas, o Aleksandras Golovinas (90+4) įmušė į Saudo Arabijos rinktinės vartus penktą kamuolį.

© Sputnik / Виталий Белоусов / Pereiti į medijų bankąRusijos ir saudo Arabijos rinktinių rungtynės Pasaulio futbolo čempionate - 2018

Susitikimas baigėsi Rusijos futbolininkų pergale 5:0 rezultatu. Rusijos rinktinės futbolininkas Čeryševas buvo pripažintas geriausiu rungtynių žaidėju.

Kitos turnyro šeimininkų rungtynės vyks Sankt Peterburge birželio 19 dieną prieš Egipto rinktinę. Saudo Arabijos futbolininkai vyks į Rostovą prie Dono, kur jie birželio 20 dieną žais prieš Urugvajų.

2018 metų Pasaulio futbolo čempionatas vyks nuo birželio 14 dienos iki liepos 15 dienos. Žaidimai vyks vienuolikoje šalies miestų.