Rusijos rinktinė pralaimėjo Urugvajui FIFA-2018 grupės rungtynėse

© Sputnik / Рамиль Ситдиков / Pereiti į medijų bankąFIFA-2018. Urugvajus-Rusija rungtynės
FIFA-2018. Urugvajus-Rusija rungtynės - Sputnik Lietuva
Suarezas ir Cavani įmušė du įvarčius į varžovų vartus, o saugas Čeryševas pasiuntė kamuolį į savo vartus

VILNIUS, birželio 26 — Sputnik. Rusijos rinktinė pralaimėjo Urugvajaus komandai trečiose Pasaulio futbolo čempionato grupės etapo rungtynėse.

Rungtynės vyko "Samaros Arena" stadione ir baigėsi rezultatu 0:3.

© Sputnik / Рамиль Ситдиков / Pereiti į medijų bankąPasaulio futbolo čempionato grupės etapo Urugvajaus ir Rusijos rungtynių akimirkos
Футбол. ЧМ-2018. Матч Уругвай — Россия - Sputnik Lietuva
Pasaulio futbolo čempionato grupės etapo Urugvajaus ir Rusijos rungtynių akimirkos

Pirmą įvartį įmušė Luisas Suarezas 10-ąją minutę. 23-ąją minutę Rusijos saugas Denisas Čeryševas įmušė autoįvartį į Igorio Akinfejevo vartus. Tai šeštasis autoįvartis čempionate. Paskutinį įvartį į Rusijos rinktinės vartus įmušė Edinsonas Cavani.

Rusijos komanda užėmė antrąją vietą A grupės turnyro lentelėje, pirmąją vietą grupėje užėmė Urugvajus. Nepaisant pralaimėjimo, Rusijos rinktinė pateko į aštuntfinalį ​​ir liepos 1-ąją Maskvoje, "Lužniki" stadione, susirungs su Ispanijos rinktine.

Per pirmąsias dvi čempionato rungtynes ​​su Saudo Arabijos ir Egipto komandomis Rusijos rinktinė laimėjo rezultatu 5:0 ir 3:1 atitinkamai.

Pasaulio futbolo čempionatas vyksta 11 Rusijos miestų nuo birželio 14 iki liepos 15 dienos.