Rusijos rinktinė sensacingai nugalėjo Ispaniją FIFA-2018

© Sputnik / Алексей Куденко / Pereiti į medijų bankąФутбол. ЧМ-2018. Матч Испания - Россия
Футбол. ЧМ-2018. Матч Испания - Россия - Sputnik Lietuva
Mačas vyko Maskvoje esančiame stadione "Lužniki", kuriame susirinko daugiau nei 78 tūkst. žiūrovų ir gerbėjų

VILNIUS, liepos 2 — Sputnik. Rusijos rinktinė nugalėjo Ispanijos futbolininkus 11 metrų baudinių serijoje ir pirmą kartą pateko į 2018 metų FIFA Pasaulio taurės ketvirtfinalį.

Susitikimas įvyko Maskvoje, "Lužniki" stadione. Tribūnose susirinko daugiau nei 78 tūkst. žiūrovų.

Rungtynes stebėjo Rusijos ministras pirmininkas Dmitrijus Medvedevas ir jo žmona Svetlana, taip pat FIFA vadovas Gianni Infantino ir Ispanijos karalius Pilypas VI.

© Sputnik / Антон Денисов / Pereiti į medijų bankąRungtynes stebėjo Rusijos ministras pirmininkas Dmitrijus Medvedevas ir jo žmona Svetlana, taip pat FIFA vadovas Gianni Infantino ir Ispanijos karalius Pilypas VI
Премьер-министр РФ Д. Медведев посетил матч ЧМ-2018 между сборными России и Испании - Sputnik Lietuva

Pirmąjį įvartį įmušė Ispanija. Po Ispanijos baudos smūgio kamuolį į Igorio Akinfejevo vartus 12-ąją rungtynių minutę įmušė Rusijos nacionalinės komandos gynėjas Sergejus Ignaševičius.

42-tą susitikimo minutę rezultatą sulygino Artiomas Dziuba, realizavęs 11 metrų baudinį. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 1:1.

© Sputnik / Алексей Филиппов / Pereiti į medijų banką42-tą susitikimo minutę rezultatą sulygino Artiomas Dzjuba, realizavęs 11 metrų baudinį
Футбол. ЧМ-2018. Матч Испания — Россия - Sputnik Lietuva
42-tą susitikimo minutę rezultatą sulygino Artiomas Dzjuba, realizavęs 11 metrų baudinį

Per pagrindinį mačo laiką rinktinės nesugebėjo atskleisti nugalėtojo ir prireikė papildomų 30 minučių. Per pirmąsias 15 minučių nebuvo nė vieno įvarčio, po to prasidėjo 11 metrų baudinių serija, kurioje rusų futbolininkai pasirodė stipresni — 4:3.

© Sputnik / Евгения Новоженина / Pereiti į medijų bankąPer pirmąsias 15 minučių nebuvo nė vieno įvarčio, po to prasidėjo 11 metrų baudinių sreija, kurioje rusų futbolininkai pasirodė stipresni - 4: 3

Pasaulio futbolo čempionatas pirmą kartą vyksta Rusijoje, jis tęsis nuo birželio 14 iki liepos 15 dienos. Rungtynės vyks 12 stadionų, 11 šalies miestų.

Pirmieji Pasaulio taurės atkrintamųjų rungtynių mačai prasidėjo birželio 30 dieną.

Kitame čempionato etape pasirodys prancūzų futbolininkai, kurie nugalėjo Argentiną 4:3, taip pat Urugvajus, kuris susitikimą su Portugalijos komanda baigė savo pergale. Rusijos rinktinės varžovai ketvirtfinalyje bus Kroatijos komanda, kuri nugalėjo Daniją per 11 metrų baudinių seriją.