Nuotraukos

Seniai šalčiai, pasiruoškite! Vilniuje įvyko Kalėdinis bėgimas

Šventinis maratonas vyko pagrindinėse Lietuvos sostinės gatvėse. Išsamiau — Sputnik Lietuva nuotraukose

© Sputnik / Владислав АдамовскийSporto varžybose dalyvavo apie 4000 žmonių. Tarp jų buvo užsieniečių. Kai kurie sostinės svečiai netgi laimėjo prizus.
Рождественский забег Дедов Морозов в Вильнюсе - Sputnik Lietuva
1/15
© Sputnik / Владислав АдамовскийMaratonas vyko trimis distancijomis — 12, 6 ir 3 kilometrų. Nuotraukoje: medaliai varžybų dalyviams.
2/15
© Sputnik / Владислав АдамовскийTačiau pats nuostabiausias dalykas varžybose buvo tas, kad dalyviai į jas atėjo pasipuošę kostiumais.
3/15
© Sputnik / Владислав АдамовскийPačioje pradžioje maratonas vadinosi "Kalėdų senelių bėgimas", nes dalyviai vilkėjo šio personažo kostiumą.
4/15
© Sputnik / Владислав АдамовскийTačiau vėliau kostiumai tapo įvairesni.
5/15
Tačiau vėliau kostiumai tapo įvairesni.
© Sputnik / Владислав АдамовскийPavyzdžiui, šiais metais konkurse dalyvavo Moteris-katė, Halkas, Džokeris ir broliai Mario.
6/15
© Sputnik / Владислав АдамовскийŠiais metais lenktynėse dalyvavo 3,8 tūkst. žmonių. Tarp jų buvo 365 užsieniečiai.
7/15
© Sputnik / Владислав АдамовскийSeniai šalčiai — savanoriai palaikė bėgikus per visas varžybas.
8/15
Seniai šalčiai — savanoriai palaikė bėgikus per visas varžybas.
© Sputnik / Владислав АдамовскийPrizai buvo paskirstyti vyrams ir moterims atskirai.
9/15
Prizai buvo paskirstyti vyrams ir moterims atskirai.
© Sputnik / Владислав АдамовскийNuotraukoje: 6 kilometrų bėgimo tarp moterų nugalėtoja Gitana Akmanavičiūtė.
10/15
Nuotraukoje: 6 kilometrų bėgimo tarp moterų nugalėtoja Gitana Akmanavičiūtė.
© Sputnik / Владислав АдамовскийMoterų 12 kilometrų lenktynėse Anastasija Daškevič, mergina iš Baltarusijos, išplėšė pergalę, ženkliai atitrūkdama nuo Lietuvos konkurentų. 3 kilometrų lenktynėse laimėjo Vilija Gvildienė.
11/15
© Sputnik / Владислав АдамовскийTarp vyrų pirmąją vietą 12 km distancijoje iškovojo Valdas Dopolskas, 6 kilometrų lenktynes ​​laimėjo Egidijus Adomkaitis, 3 kilometrų rungtį laimėjo Dalius Pavliukovičius.
12/15
© Sputnik / Владислав АдамовскийBe suaugusiųjų lenktynių, vaikams buvo organizuojamos "Nykštukų varžybos".
13/15
Be suaugusiųjų lenktynių, vaikams buvo organizuojamos "Nykštukų varžybos".
© Sputnik / Владислав АдамовскийVaikams varžybos buvo labiau žaismingos nei konkurencingos.