Jėga ant ledo: Rusijos gynėjas per minutę "paguldė" du kanadiečius

© Photo : Instagram / okhotyuk_jr Хоккеист Никита Охотюк, архивное фото
Хоккеист Никита Охотюк, архивное фото - Sputnik Lietuva
Pirmojo kėlinio pabaigoje 19-metis sportininkas nugalėjo varžovų komandos žaidėjus — Dosoną Makinį ir Džiovanį Valatį

VILNIUS, sausio 21 — Sputnik. "Oshawa Generals" pralaimėjo Ontarijaus ledo ritulio namų lygos rungtynėse pralaimėjo "Ottawa 67's" rezultatu 3:5. Sirgaliai atkreipė dėmesį į įspūdingą svečių komandos gynėjo iš Rusijos Nikitos Ochotiuko žaidimą.

Filmuotoje medžiagoje galima pamatyti, kaip 19-metis ledo ritulininkas panaudoja jėgą. Pirmojo kėlinio pabaigoje jis pargriovė Dosoną Makinį (Dawson McKinney) ant ledo, o tada — Džiovanį Valatį (Giovanni Vallati). Visa tai jam užtruko apie minutę.

Ochotiukas šį sezoną dalyvavo 19 rungtynių, kuriose surinko 11 taškų su +16 naudingumo balų. Praėjusiais metais "New Jersey Devils" jį išrinko 61-u numeriu.