"Žalgiris" iškovojo didelę sezono pergalę Eurolygoje

Kauno klubas 21-ajame reguliariojo ULEB Eurolygos čempionato etape namuose nugalėjo Berlyno komandą "Alba"

Varžovų padėtis prieš rungtynes buvo tokia, kad Vokietijos klubas turėjo viena pergale daugiau ir buvo turnyrinėje lentelėje šiek tiek aukščiau Lietuvos komandos. Žaidimo pabaigoje pergalių skaičius tarp varžovų buvo išlygintas (po septynis), o "Žalgiris" pakilo į 15 vietą.

Šarūno Jasikevičiaus globotiniai nusileido tik pirmosiomis rungtynių minutėmis, kai svečiams pavyko realizuoti tolimą metimą ir po jų sekė dvitaškis (4:5), tada lietuviai pradėjo diktuoti savo sąlygas. Ypač pasistengė Nigelas Hayesas ir Edgaras Ulanovas. Pastarasis su 14 taškų tą vakarą buvo rezultatyviausias Lietuvos komandos žaidėjas.

Antrajame kėlinyje jaunas gynėjas Rokas Jokubaitis puikiai pasirodė, pelnęs devynis taškus, pasižymėjo ir Kelvinas Riversas. Iki didžiosios pertraukos šeimininkai jau buvo labiau užtikrinti — 54:27.

Nepaisant "Alba" žaidėjo iš Lietuvos Roko Giedraičio pastangų, "Žalgiris" pirmavo ir trečiajame kėlinyje. Lietuvos komanda reguliariai įmesdavo tritaškius (2-ajame ir 3-ajame kėliniuose — dešimt tikslių pataikymų) ir likus dešimčiai minučių Jasikevičiaus komanda jau pasiekė 32 taškų persvarą.

Rungtynių pabaigoje "Žalgirio" treneris leido sužaisti visam suolui ir šios rungtynės buvo pirmosios sezone, kai nė vienas šios komandos krepšininkas nepaliko aikštės be taškų. Įskaitant Karolį Lukošiūną, kuris savo tritaškiu pelnė komandos šimtuką. Galutinis rezultatas yra 104:80.