Ovečkinas pelnė "hat-trick'ą" ir užėmė pirmąją vietą NHL puolėjų varžybose

Jau 11-ą kartą per savo karjerą Rusijos ledo ritulininkas pelnė 40 įvarčių per sezoną. Jam trūksta dviejų ritulių patekti į "700 klubą"

Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse "Washington Capitals" įveikė "Los Angeles Kings" rezultatu 4: 2.

Овечкин занял восьмое место в списке лучших снайперов в истории НХЛ - Sputnik Lietuva
Rusas Ovečkinas tapo aštuntuoju geriausių snaiperių sąraše NHL istorijoje

Ypač gerai rungtynėse, vykusiame "Vašingtono" arenoje, pasirodė komandos kapitonas, Rusijos ledo ritulininkas, puolėjas Aleksandras Ovečkinas. Rungtynėse jis pasižymėjo "hat-trick'u" — pelnė tris įvarčius 54-ąją, 56-ąją ir 59-ąją minutes.

Džefas Karteris priešininkų komandai pelnė dvigubą įvartį 16-ąją ir 52-ąją minutę.

Taigi, po susitikimo su "Los Andželu", Rusijos ledo ritulininkas turi 698 įvarčius — ir jam reikia tik dviejų, kad patektų į "700 klubą", kuriame yra pasaulinės klasės ledo ritulio žvaigždės —Mike'as Gartneris (708), Philas Esposito ( 717), Marcel Dionne (731), Brett Hull (741) ir, žinoma, Jaromir Jagr (766), Gordy Howe (801) ir neginčijamas sąrašo lyderis Wayne'as Gretzky (894).

Šį sezoną Ovečkinas pelnė 40 įvarčių, tai jau 11-as kartas jo karjeroje per vieną sezoną.

Kaip po rungtynių pažymėjo pats ledo ritulininkas, jis stengiasi nesikoncentruoti į savo rezultatus, o toliau žaisti. Anot Ovečkino, jei per daug galvoji apie rezultatą, kyla rizika jo nepasiekti.