Valančiūno partneris sudavė Porzingiui į nosį

Jei "Indiana Pacers" Domantas Sabonis vakar nesugebėjo įveikti latvio Kristapo Porzingio, kuris vadovauja Dalaso "Mavericks", tai Memfio "Grizzlies" Jonui Valančiūnui tai pavyko

Svarbiausiu mačo momentu galima laikyti epizodą, nutikusį likus keturioms minutėms iki trečiojo kėlinio pabaigos.

Rezultatu 79:71 Memfio naudai, Porzingis kovoje po skydu gavo jautrų alkūnės smūgį į nosį iš "Grizzlies" puolėjo Josho Jacksono. Teisėjai tai įvertino kaip netyčinį svečių žaidėjo veiksmą, o latvių krepšininkas buvo priverstas palikti aikštę dėl iš nosies bėgusio kraujo.

Net nepaisant traumos, Porzingis, kuriam dabar teks atlikti medicininę apžiūrą, pasirodė kaip absoliučiai geriausias rungtynių žaidėjas, pelnęs 32 taškus ir atlikęs 12 atkovotų kamuolių per 29 žaidimo minutes.