© Sputnik / Владимир Песня / Pereiti į medijų bankąRusijos čiuožėja Adelija Petrosian
Rusijos čiuožėja Adelija Petrosian - Sputnik Lietuva, 1920, 19.11.2021
Prenumeruokite
НовостиTelegram
Sportininkė tapo pirmąja moterų čiuožimo istorijoje, kam varžybų metu pavyko atlikti keturgubą kontūrinį šuolį
VILNIUS, lapkričio 19 — Sputnik. Rusijos dailiojo čiuožimo čiuožėja Adelija Petrosian Permėje vykusiame Rusijos taurės turnyre laisvojoje programoje padarė kaskadą iš keturgubo ritbergerio ir dvigubo tulupo. Transliaciją paskelbė Pirmasis kanalas.
Rusijos dailiojo čiuožimo atstovė, kuriai dabar 14 metų, tapo pirmąja moterų čiuožimo istorijoje, kuriai pavyko tiesiogiai varžybose atlikti keturgubą ritbergerį.
Už pasirodymą sportininkė gavo 147,15 taško. Dabar Petrosian užima antrąją vietą turnyrinėje lentelėje, iš viso surinko 213,26 taškų.
Konkursą laimėjo Sofija Muravjova, surinkusi 216,64 taško. Trečioje vietoje — Sofija Samodurova (188,39).
Adelija Petrosian treniruojasi vadovaujama Eteri Tutberidzės. Praėjusį sezoną sportininkė tapo Rusijos taurės lydere tarp jaunių.
Pirmoji moterų pavienio čiuožimo istorijoje atliko keturgubą salchovą, tulupą ir lutcą oficialiose varžybose rusė Aleksandra Trusova. Ji taip pat treniruojasi su Tutberidze.
Kaip Romeo ir Džuljeta: Medvedevos ir Miloсhino pasirodymas  - Sputnik Lietuva, 1920, 15.11.2021