Lietuvos futbolo rinktinė išvykoje nusileido latviams

© PixabayМяч на футбольном поле
Мяч на футбольном поле - Sputnik Lietuva
Lietuvos vienuoliktukui nepavyko įveikti latvių Liepojoje trečiadienį. Lietuviai pralaimėjo rezultatu 1:2.

VILNIUS, bir 2 — Sputnik. 2016 metų trijų ekipų Baltijos futbolo taurės turnyre Lietuvos nacionalinė rinktinė trečiadienį svečiuose 1:2 pralaimėjo Latvijos vienuolikei, pranešė BNS.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Artūras Ziuzinas (51 minutė) ir Artiomas Rudnevas (72 minutė).

Lietuvos rinktinės puolėjoas Fiodoras Černichas sušvelnino skirtumą 1:2, tačiau išlyginti rezultato mūsiškiams nepavyko.

Pergalė trečiadienį Liepojoje leistų užsitikrinti Baltijos taurės trofėjų dar nesibaigus turnyrui ir nutraukti nesėkmingą vizitų pas kaimynus seriją.

Матулевичус из сборной Литвы по футболу - Sputnik Lietuva
Lietuvos futbolo rinktinė pergale pradėjo Baltijos taurės turnyrą

Lietuva ir Estija praėjusį sekmadienį rungtyniavo Klaipėdoje, kur pergalę 2:0 šventė mūsiškiai. Estija ir Latvija susitiks birželio 4-ą dieną. Estijos rinktinės pergalės vienu įvarčiu atveju Lietuva laimėtų trofėjų, o latviams užtenka ir lygiųjų.

Baltijos taurės varžybos tai seniausias rinktinių futbolo turnyras Europoje. Pirmosios varžybos surengtos 1928 metais Taline. Praėjusio dešimtmečio pradžioje turnyras pradėtas rengti kas dvejus metus rotacijos principu keičiantis šeimininkams, o prieš tai vykdavo kasmet. 2012 ir 2014 metais varžybose dalyvavo Suomijos komanda, o formatas pakeistas į atkrintamąsias varžybas. Pernai Baltijos taurės turnyrą laimėjo Latvijos komanda, kuri finale rezultatu 1:0 nugalėjo Lietuvą.